Į registratūrą skambinti (8 5) 243 2134 arba (8 5) 243 2803

 

Siūlome darbą šeimos gydytojui

VšĮ Grigiškių sveikatos priežiūros centras skubiai ieško šeimos ir vidaus ligų gydytojo. Siūlomas 1 etato darbo krūvis suformuotoje apylinkėje.
Dėl informacijos kreiptis el. paštu: gspc@gspc.lt, arba skambinti 8 5 243 2103, Mokyklos g. 10, Grigiškės, Vilniaus m.sav.

 

Prašome pacientus registruotis iš anksto pas gydytojus išankstinės registracijos sistemoje sergu.lt

Padėkos

 

Kai niekas nemato ir niekas negirdi, tai angelo balsas ateina į širdį. Įvykus nelaimingam atsitikimui dėkoju už suteiktą pagalbą gydantiems gydytojams, slaugytojams ir visam medicinos personalui už malonų priėmimą, ir gydymą.Linkiu sveikatos, stiprybės, Dievo palaimos, šypsenos, kantrybės. Ačiū Jums, mielieji darbuotojai. Su meile Dievui

M.B., 2019-02-21

Pareiškiu nuoširdžią padėką visam aptarnaujančiam personalui už dėmesingą požiūrį ir profesionalų gydymą, patarimus, jautrų požiūrį, supratingumą, kantrybę, už šypsenas, taip gydytojai stebuklingai bendrauja.

M.B., 2018-11-08

 

Norime padėkoti gyd.odontologei Nijolei Polonskienei ir jos padėjėjai už rūpestį ir gerą darbą. Labai malonios moteriškės, vaikui dantukus apžiūrėjo be jokio streso. AČIŪ kad esate, sveikatėlės jums.

Jolanta, 2018-05-04

 

 

Dėkoju Grigiškių p-kos gerb.direktoriui Mindaugui Šilkūnui ir vyr.sesutei Danutei Jankovskajai, ir gydytojoms Virginijai-Janinai Kliukoitienei, Reginai Kmitaitei, slaugytojai Teresei Dajorienei, procedūrų seselei Mildai Vyšniauskienei, vaistinės "Camelia" darbuotojoms už malonų aptarnavimą, už patarimus, registratorėms Liudai, Marijai, Tatjanai, Katažynai. Kai paskambini maloniai atsiliepia, mandagiai aptarnauja. Anželikai Timaškovai už gerą pasakytą žodį, kuris geriau gydo be vaistų, už šypseną, už gerumą, už paskirtus vaistus, už kantrybę, rūpestį, kad supranta vienišus žmones. Nuoširdus ačiū.

Ačiū su meile Dievui. Marytė, 2018-02-13

 

Dėkinga už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai, būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti nuskriaustiems. Nuoširdžiai dėkoju Grigiškių poliklinikos medikams: Virginijai –Janinai Kliukoitienei, Editai Dienaitei, Teresėlei Dajorienei, naujai daktarei Reginai, Anželikai Timaškovai, chirurgui, vyr.sesutei Danutei Jankovskajai, direktoriui Mindaugui Šilkūnui ir visiems, kurie mane gydė ir dar gydys. Gyd.Stapulionienei, N.Maniušienei, registratorėms: Marijai, Tatjanai ir kt. Čia švaru, gražu, žydi gėlės, kurios nuteikia sergantį. Linkiu sveikatos, Dievo palaimos, kantrybės, šypsenos, gailestingumo. Nuoširdus ačiū.

Su meile Dievui. M.B., lapkričio 27 d., Grigiškės

 

Padėka gydytojai Reginai Kmitaitei

Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek ašarota, kiek kentėta prieš pakliūnant čia. O gydytojau, kiek kantrybės bei sveikatos eikvojant tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide. Norėčiau viską atiduoti: pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę butent Jums Reginute! Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias…Ko vertos Jūsų nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis? Mielieji, linkiu niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai – jūs mūs gyvenime viltis…Dėkinga už Jūsų darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtum padėti likimo nuskriaustiems.

Su meile Dievui. M.B., sausio 9 d., Grigiškės

 

Please leave this field empty.